Zrelaksuj się z Health&Beauty

Rodzaj / forma wydarzenia

Promocje na zabiegi kosmetyczne i masaże: masaże orientalne – 10%;
do zabiegu „SPA na twarz” – zabieg parafinowy na dłonie gratis a do wybranych zabiegów „SPA na twarz” – masaż twarzy gratis.

    I. Do zabiegu „SPA na ciało” masaż twarzy GRATIS

Zabieg” Spa na ciało” to zabieg  składający się z 3 etapów:

1.Peeling –oczyszczenie skóry i przygotowanie do zabiegu.

2.Maska –składniki aktywne zawarte w masce doskonale nawilżają i regenerują skórę całego ciała. Z maską leżymy około 20 min w ciepłym kocu termicznym.

3.Masaż relaksacyjny całego ciała (1h)

W zależności od upodobań proponujemy kilka wariantów :
– zabieg czekoladowy
-zabieg truskawkowy „Truskawkowe Spa”
-zabieg kokosowy „Rafaello”
-zabieg truskawkowo-czekoladowy „Truskawki w czekoladzie”
-zabieg „Intensywna regeneracja” na bazie miodu i wanilii
-zabieg  wyszczuplający „Owocowy Raj” na bazie ekstraktu z liczi i guarany

Cena zabiegu  220zł
Czas    2h

Do każdego zabiegu dodajemy masaż twarzy ,szyi i dekoltu w gratisie. (regularna cena to 50zł)

II.Do zabiegu „Spa na twarz”  zabieg parafinowy na dłonie  GRATIS

Zabieg SPA na twarz trwa 75min i obejmuje : demakijaż, peeling enzymatyczny, serum, masaż twarzy szyi dekoltu,  maseczka, krem za zakończenie. Zabieg  obejmuje okolicę : TWARZ, SZYJA, DEKOLT. Zabieg dobierany jest indywidualnie przez kosmetologa do rodzaju cery.

Do wyboru :
-zabieg czekoladowy
-zabieg multiwitamin
-zabieg kawiorowy
-zabieg intensywnie nawilżający
-zabieg odmładzająco-rozświetlający
-zabieg  regenerujący
-zabieg matujący
-wzmacniający dla cery naczyńkowej
-zabieg dotleniajacy
-zabieg „Na wagę złota”

Cena zabiegu   120zł

Do każdego zabiegu „Parafina na dłonie” w gratisie ( regularna cena to 40zł)

III. Masaże orientalne -10%
Jest to masaż detoksykujący, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejem ajurwedyjskim lub bez. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Ma działanie wyszczuplające antycellulitowe dzięki temu, że poprawia metabolizm w mięśniach i tkance tłuszczowej.

1h / 135zł (zamiast 150 zł)

 

Shiro Abhyanga

Shiro Abhyanga to ajurwedyjski masaż skupiający się na głowie (shiro znaczy głowa, abhyanga namaszczenie). Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała. Znajdują się w niej organy zmysłu jak oczy, uszy, nos i język. Masaż głowy regeneruje wszystkie organy zmysłów, wspomaga ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Regularny masaż głowy prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. Masaż skóry głowy ciepłym olejem wzbogaconym o zioła działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja.

30 min -72zł (zamiast 80 zł)
 

Abhyanga

Abhyanga to jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Jest to masaż całego ciała wykonywany przy użyciu oleju ajurwedyjskiego. Jego celem jest przywrócenie równowagi energetycznej ciała. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy usprawniają pracę układu krążenia. Stymulacja punktów witalnych na ciele (“marma”) podczas masażu pobudza organy wewnętrzne. Regularne masaże wspomagają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne.

1h / 135zł (zamiast 150 zł)

 

Pakiet Abhyanga+ Shiro Abhyanga

Jest to połączenie masażu całego ciała i masażu głowy ciepłymi olejami ajurwedyjskimi. Regularne masaże olejami ziołowymi pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy, wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres, ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Masaż skóry głowy ciepłym olejem wzbogaconym o zioła działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja. Regularne masaże ciała i głowy prowadzą do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. W pakiecie taniej : Zamiast 230 zapłacisz 200zł !

90min /180zł (zamiast 200 zł)

 

 

 

 

Data

01.03.-08.03.2020

Godzina:

Poniedziałek: 12:00-20:00
Wtorek-Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-16:00

Czas trwania:

Miejsce / lokalizacja

Health&Beauty

Adres

ul. 3 maja 74, Konin

Wstęp

Ilość miejsc

Informacja na temat rezerwacji

tel. 786962370
mail: kontakt@hb.konin.pl

Dane organizatora

Health&Beauty
ul. 3 maja 74, Konin