Warsztaty z Grą Radykalnego Wybaczania Satori

Rodzaj / forma wydarzenia

WARSZTAT

Jest to gra planszowa, która przyczynia się do lepszego zrozumienia siebie, relacji międzyludzkich i otaczającego nas świata.

Dlaczego przeżywamy różne sytuacje, a los wyznacza nam spotkanie z takimi a nie innymi osobami w naszym życiu ?

Jakie odległe – czytaj – nieświadome wydarzenia
z przeszłości przechowujesz do dzisiaj i nawet nie przypuszczasz jaki mają one wpływ na Twoje teraźniejsze okoliczności życia?

Jest to gra planszowa, która przyczynia się do głębszego zrozumienia siebie, relacji międzyludzkich i otaczającego nas świata. Gracze odkrywają, że dziwne zbiegi okoliczności to nie przypadki a nawet zwykłe zdarzenia to ogromne pokłady mądrości.

Dzięki grze możesz odnaleźć przyczynę problemu czyli zdarzenie, którego nie pamiętasz, a jeśli pamiętasz to nie zdajesz sobie sprawy z jego wagi. Przemierzając pola planszy otrzymujesz informacje, jakie przekonania powstały na poziomie nieświadomym w wyniku tego zdarzenia oraz jak łatwo i skutecznie się ich pozbyć.

Grając w Satori uczestnicy odczuwają ulgę i doświadczając innego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju. Dzięki grze odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania:

Dlaczego przydarzają się nam sytuacje, z których nie zawsze jesteśmy zadowoleni ?
Dlaczego niektórych lubimy a inni nas drażnią ?
Czy Twoje serce kiedykolwiek żaliło się na coś lub na kogoś?
Czy Twoje serce pytało dlaczego coś się wydarzyło lub wydarza w Twoim życiu?
Czy Twoje serce otrzymało satysfakcjonującą Ciebie odpowiedź, dlaczego to wszystko…musisz przeżywać: w relacji z partnerem, w rodzinie, w pracy?
Gra Radykalnego Wybaczania w formie zabawy, prowadzi graczy po polach planszy i wyjaśnia to co niewyjaśnione i do tej pory zupełnie niezrozumiałe.
Zrozumienie to Podstawa a Ty nawet nie przypuszczasz jak niewiele trzeba aby ukoić Twoje serce.”

♥ Prowadzenie:
➡️ Ewa Żukowska – trener rozwoju osobistego, instruktor terapii tańcem, realizuje autorskie programy rozwoju osobowości, oparte na odbudowie samouznania. Arteterapeuta i choreoterapeuta, negocjator i mediator, asystent rodzin w umacnianiu więzi rodzinnych, blogerka, autorka artykułów, e-booków i książki ”Drogi do wolności”. Od 13 lat prowadzi wraz z mężem Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego w Gąskach. Lubi podróżować i czerpać inspirację z innych kultur. Prowadzi zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne z możliwością łączenia się on line.
➡️Małgorzata Potempa to arte-terapeuta, trener rozwoju osobistego, pedagog, nauczyciel przedszkolny, doradca zawodowy. Instruktor terapii tańcem i pasjonatka tańców w kręgu.
Organizator:
➡️ Aleksandra M. Piętka, Rozwojowy Konin, pasjonatka wiedzy, która umożliwia rozwój i podnoszenie jakości życia, kreatywna i pomysłowa, lubi pomagać ludziom, pragnie wspierać ich w dążeniu do coraz bardziej spełnionego życia. Robi pozytywną różnicę na świecie.

Data

07.03.2020

Godzina:

14.30

Czas trwania:

2 godziny

Miejsce / lokalizacja

Bursa Szkolna nr 1 w Koninie

Adres

Aleje 1 Maja 22a, Konin

Wstęp

130 zł

Ilość miejsc

8

Informacja na temat rezerwacji

Rozwojowy Konin tel:  572-872-260

Dane organizatora

Rozwojowy Konin

współorganizator : Ośrodek Wspierania Rozwoju Osobistego