Taniec intuicyjny, medytacja w ruchu

Rodzaj / forma wydarzenia

WARSZTATY MEDYTACYJNO-TANECZNE

Wszystko, co chcesz powiedzieć – wyraź poprzez taniec. Rozluźnij się, wsłuchaj w głos Twojego ciała szepczącego o tym co stłumione, ciche i wyparte. Pozwól mu znaleźć nowe ścieżki i rozpuść iluzoryczne kajdany.

TANIEC INTUICYJNY, to prowadzona Medytacja w ruchu.

Autorskie zajęcia podczas, których Twoja uwaga zostanie skierowana do Twojego wnętrza poprzez prowadzoną medytację w ruchu. Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości ciała oraz pogłębienie uważności, jednocześnie wyzwalając od potrzeby kontrolowania ruchu i poruszania się po znanych już szlakach. Pozwala to na odkrycie całkiem nowych dróg i przemierzenia ich w dzikości, spokoju, delikatności, czy też ekstazie.

 

Wszystko, co chcesz powiedzieć – wyraź poprzez taniec. Rozluźnij się, wsłuchaj w głos Twojego ciała szepczącego o tym, co stłumione, ciche i wyparte. Pozwól mu znaleźć nowe ścieżki i rozpuść iluzoryczne kajdany. Zatańcz swoje uczucia i uwolnij pierwotny ruch, który najlepiej opisze Twoją istotę. Przebudź intuicję i zanurz się głębiej w swoim ciele i uczuciach. Niech taniec poprowadzi Cię do odkrycia siebie – Ciebie prawdziwego.

Zajęcia oparte są na osobistym doświadczeniu prowadzącej oraz zainspirowane rozmaitymi technikami tanecznymi i rozwojowymi.

 

 

Prowadzenie – Joanna Siemieńczuk

  • Malarka
  • Liderka jogi śmiechu
  • Nauczycielka jogi w stylu Ananda Marga
  • Regreserka (Regresing®)
  • Prowadząca zajęcia tańca intuicyjnego oraz Kręgów Kobiet.

 

Ciało stanowi dla niej tworzywo, poprzez które można nawiązywać głęboką więź ze swoim duchem oraz doświadczać życia w bardziej świadomy sposób. Dzieli się tym doświadczeniem poprzez prowadzenie zajęć hatha jogi, tańca intuicyjnego, jogi śmiechu oraz Kręgów Kobiet.

Data

01.03.2020

Godzina:

11.00

Czas trwania:

2 godziny

Miejsce / lokalizacja

Bursa Szkolna nr 1

Adres

Aleje 1 Maja 22A

Wstęp

50 zł

Ilość miejsc

20

Informacja na temat rezerwacji

Rozwojowy Konin  572-872-260

Dane organizatora

Rozwojowy Konin