Recepta piękna od Image

Rodzaj / forma wydarzenia

KONSULTACJE/KONKURS

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE w dniu 04.03.20 ( środa ) w godzinach od 16.00 – 20.00 będzie przeprowadzał badanie skóry nowoczesną aparaturą wraz z konsultacją dotyczące pielęgnacji skóry i profesjonalnym zabiegiem w cenie okazyjnej 150 zł ( cena regularna takiej wizyty to minimum 350 zł ). Dodatkowo czeka na Państwa przepyszna kawa , szampan i „ coś słodkiego”. Na konsultację, badanie i zabieg należy się umówić telefonicznie i podać hasło: IMAGE Z MIASTEM KOBIET. Wszystkie osoby, które w tym dniu skorzystają z konsultacji, wypełnią ankietę w naszym Instytucie wezmą udział w losowaniu nagrody: KREMU DO RĄK z ekstraktem z granatu profesjonalnej marki Medbeauty o wartości 80 zł. Ilość miejsc na konsultację wraz z zabiegiem w tym dniu jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Czas trwania konsultacji, badania skóry i zabiegu: 60 min.
Kompleksowa konsultacja kosmetologiczna to prawidłowa diagnoza stanu naszej cery. Jeśli pragniesz dowiedzieć się jaki masz rodzaj cery, jakie zabiegi są najlepsze dla Ciebie, a których powinnaś unikać, kiedy i ile zabiegów należy wykonać , aby osiągnąć najlepsze rezultaty – zapraszamy do Instytutu Kosmetologii IMAGE.
Dzięki konsultacji i profesjonalnemu badaniu skóry otrzymasz:
szczegółowe zalecenia dotyczące zabiegów profesjonalnych,
porady dotyczące pielęgnacji domowej ( zalecenia obejmują nie tylko stosowane kosmetyki, ale także sposoby pielęgnacji, nawyki i zalecenia żywieniowe).

Data

04.03.2020

Godzina:

16.00 – 20.00

Czas trwania:

Miejsce / lokalizacja

Image Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Adres

Al. 1-go Maja 3/9, Konin ( II piętro)

Wstęp

150 zł – konsultacja kosmetologiczna z nowoczesnym badaniem skóry i profesjonalnym zabiegiem w cenie 150 zł ( cena regularna takiej wizyty to min. 350 zł ).

Ilość miejsc

8 konsultacji

Informacja na temat rezerwacji

Rezerwacja: tel. 662 497 510
www.image.konin.pl
Na konsultację należy się umówić telefonicznie i podać hasło: IMAGE Z MIASTEM KOBIET. Wszystkie osoby, które w tym dniu skorzystają z konsultacji, wypełnią ankietę w naszym Instytucie wezmą udział w losowaniu nagrody: KREMU DO RĄK z ekstraktem z granatu profesjonalnej marki medbeauty o wartości 80 zł. Ilość miejsc na konsultację w tym dniu jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Czas trwania konsultacji: 30 min.

Dane organizatora

 

 

Image Instytut Kosmetologii I Medycyny Estetycznej
Al. 1-go Maja 3/9 62-510 Konin
Tel. 662 497 510
www.image.konin.pl