Ralph Kaminski/Młodość

Rodzaj / forma wydarzenia

KONCERT

 

Wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.
Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie.
Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. W 2019 roku Ralph Kaminski zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Po powszechnie uznanym debiucie „m o r z e” czas na jego następcę… Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. Dotychczas album promowały single „Kosmiczne Energie” oraz „Wszystkiego najlepszego”. Obecnie trwa tournee „Młodość” podczas, którego Ralph odwiedzi kilkanaście miejscowości.

Data

07.03.2020

Godzina:

19:00

Czas trwania:

Miejsce / lokalizacja

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

Adres

ul. Przemysłowa 3d, Konin

Wstęp

35 zł/45 zł

Ilość miejsc

Informacja na temat rezerwacji

www.ckis.konin.pl

Dane organizatora

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Okólna 47a, Konin

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Przemysłowa 3d, Konin