Gdzie mieszka Twoja kobiecość?

Rodzaj / forma wydarzenia

WARSZTAT

Gdzie mieszka Twoja kobiecość? Jaka ona jest? Kobiecość może łączyć w sobie różnorodne cechy, siłę i słabość, łagodność i szorstkość, dojrzałość i frywolność, dzikość i powściągliwość. Jaka jest Twoja wersja kobiecości? Co myślisz i mówisz o sobie jako o kobiecie? Czym jest dla Ciebie kobiecość? Kobiecość to nie tylko to co widać na zewnątrz. To przede wszystkim to, co pielęgnujemy w swoim wnętrzu. To coś, co możemy w sobie rozwijać, odkrywać, wyzwalać. Zapraszamy na warsztat, podczas którego odkryjesz jaka jesteś jako kobieta. Warsztat odbędzie się w kameralnej grupie.

Kilka słów o prowadzących:

Karolina Buszkiewicz – Jestem psycholożką, coachem i trenerką. Pracuję z kobietami, które zamiast przejmować się tym co myślą o nich inni, chcą w końcu zaakceptować siebie takimi jakie są, pozwolić sobie na bycie niedoskonałymi i poczuć się ze sobą dobrze. Dużą przyjemność i satysfakcję sprawia mi towarzyszenie im w odkrywaniu ich wewnętrznych skarbów i procesie budowania samoakceptacji i miłości do siebie. Marzę o świecie, w którym kobiety wierzą w siebie, czują się wartościowe i ważne. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz Szkoły Coachów w Coaching Center, Pracowni Coachingu NOVO i Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Bliskie mojemu sercu są NVC, terapia akceptacji i zaangażowania, podejście humanistyczne i podejście skoncentrowane na rozwiązaniach. Od innych najczęściej słyszę, że zarażam spokojem i inspiruję odważnym działaniem. Mam w sobie duże pokłady ciekawości i empatii. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam najczęściej po kilka książek równolegle, biorę udział w niezliczonych kursach online, podróżuję po Polsce i Europie albo po prostu leżę na trawie i odpoczywam gapiąc się na chmury. Więcej o mnie możesz przeczytać na stronie http://www.dobrzetu.pl/o-mnie/
Agnieszka Szczesiak – jestem pedagogiem, edukatorką i trenerką. Od 16 roku życia zdobywałam doświadczenie w pracy z ludźmi jako instruktorka ZHP, wolontariuszka, kierowniczka świetlicy socjoterapeutycznej. Wszystkie te doświadczenia doprowadziły mnie do stworzenia 9 lat temu Akademii Smyka, prowadzonej metodą Montessori. Tworzenie i prowadzenie Akademii dostarczyło mi wielu nowych wyzwań. Aby być w stanie nim sprostać, sama bezustannie się rozwijam, żeby być jeszcze lepszym pedagogiem i przedsiębiorcą. Zaczęło się od szkoleń z integracji sensorycznej i Treningu Słuchowego Johansena. Ostatnio zafascynowała mnie idea komunikacji bez przemocy oraz wszelkie kwestie związane z emocjami. Praca to moje życie i bezustannie odczuwam niegasnący niedosyt – ciągle pragnę się rozwijać i udoskonalać to niezwykłe miejsce, które udało mi się stworzyć. Uwielbiam czytać, podróżować, poznawać ludzi i ich perspektywę świata. W wolnym czasie tańczę salsę.

Data

02.03.2020

Godzina:

17:00 – 20:00

Czas trwania:

3 godziny

Miejsce / lokalizacja

PimPamPum

Adres

ul. Spółdzielców 71a

Wstęp

75-90 zł

Ilość miejsc

14

Informacja na temat rezerwacji

Dane organizatora


PimPamPum
Spółdzielców 71a, Konin
https://moc-kobiecosci-konin.evenea.pl