Ceremonia Radykalnego Wybaczania

Rodzaj / forma wydarzenia

CEREMONIA

Jest procesem opartym na indiańskiej ceremonii uzdrawiającego kręgu. To jedno z narzędzi Radykalnego Wybaczania przywracające harmonię, spokój i zdrowie.

Czy zastanawiasz się jak odnaleźć spokój i ukojenie?
Czy Twoje sprawy toczą się nie po Twojej myśli, a marzenia odłożone są na święte nigdy, nie mają szansy się spełnić?

Być może w przeszłości zdarzyło się coś, co teraz nie pozwala Tobie cieszyć się życiem? Jeżeli nosisz żal do kogoś lub do siebie to jest to prawdopodobnie zablokowana energia. Energia, która powstrzymuje uczucia radości i cieszenia się każdą chwilą. Na tym warsztacie możesz pozbyć się bagażu emocjonalnego z przeszłości robiąc miejsce na spokój i miłość. Od tej pory tworząc coraz lepsze relacje osobiste, zawodowe i rodzinne.

Ceremonia ma korzenie indiańskie. Wykorzystanie kręgu ma znaczenie w niemal wszystkich kulturach i jest uważany za święty. Wystarczy być i słuchać, wystarczy otworzyć się na możliwość, że każde istnienie jest ważne i wartościowe, a Twój krzywdziciel ma dla Ciebie, być może… jakieś przesłanie?!

Zapraszamy Cię do uzdrawiającego kręgu, który zrozumie i ukoi Twoje zranienie, okaże współczucie i utuli to co przeżywasz lub przeżyłaś/eś. Wszystko co się będzie działo odbywa się z poszanowaniem prywatności.Niewerbalnie, dyskretnie i anonimowo bez opowiadania historii, ale z ogromną atencją dla wszystkich uczuć, które kiedykolwiek towarzyszyły Tobie w trudnych sprawach, relacjach lub sytuacjach.

Data

07.03.2020

Godzina:

11:00

Czas trwania:

2 godziny

Miejsce / lokalizacja

Bursa Szkolna nr 1

Adres

Aleje 1 Maja 22A

Wstęp

50 zł

Ilość miejsc

Informacja na temat rezerwacji

Rozwojowy Konin  572-872-260

Dane organizatora

Rozwojowy Konin