Cała JA

Rodzaj / forma wydarzenia

SPOTKANIE

 

 

Każda kobieta jest inna, każda jest wyjątkowa. Wszystkie niesiemy z sobą swoje historie. Opowieści te niosą ze sobą wiedzę o tym, co dla nas ważne, kim jesteśmy, czego potrzebujemy. To, jak o sobie i swoim życiu opowiadamy, czym się dzielimy, wpływa na to jak je spostrzegamy. Ludzkość od zawsze snuła opowieści, historie pomagały oswoić życie, zrozumieć emocje, poznać siebie. Dzielić się mądrością.
Podczas warsztatów będziemy przy kawie, herbacie dzielić się opowieściami, przyglądać się temu dokąd te historie nas prowadzą, co wnoszą w nasze życie i czego uczą. Będziemy odkrywać siebie, swoje moce, które drzemią w naszych własnych historiach. Co dzięki nim dostajemy. Spotkamy się w małej grupie, aby czuć się bezpiecznie, komfortowo. Bez pośpiechu i przymusu. Będziemy mogły czerpać z mądrości doświadczenia innych kobiet. Dawać sobie obecność, czas i uwagę – czyli to co najważniejsze i najpiękniejsze w spotkaniu przy kawie.
Prowadzenie: Katarzyna Gąsior- Kulej.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, prowadzę Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Sens”. Moją pasją jest psychologia i wspieranie ludzi w odkrywaniu drogi do siebie, swojej wewnętrznej siły. Prowadzę warsztaty rozwojowe dla kobiet, podczas których wymieniamy się doświadczeniami, wspieramy w odkrywaniu nowych możliwości. W swojej pracy zajmuję się także psychoterapią osób dorosłych, rodzin i dzieci.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy telefoniczne: 609 798 465 do 5 marca

 

 

 

Data

07.03.2020

Godzina:

10:00-13:00

Czas trwania:

Miejsce / lokalizacja

SENS – Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Koninie

Adres

ul. Dworcowa 13, Konin

Wstęp

30 zł

Ilość miejsc

6 miejsc

Informacja na temat rezerwacji

Zapisy telefonicznie pod numerem : 609 79 84 65
lub email: katarzyna-gkulej@wp.pl (w zgłoszeniu proszę podać tytuł warsztatu)
Warunkiem uczestnictwa rezerwacja telefoniczna lub mailowa oraz dokonanie wpłaty. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane organizatora

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

SENS – Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Poznańska 116/6, Konin