Aktywnie zmieniaj siebie w doborowym towarzystwie

Rodzaj / forma wydarzenia

Tworzymy grupę wsparcia dla kobiet! Zarób coś dla siebie i zadbaj o to co najcenniejsze. Twoje zdrowie! Otrzymaj opiekę specjalistów projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie www.aktywniezmieniajsiebie.pl i pozwól odkryć Twoje najpiękniejsze oblicze.

Projekt skierowany jest dla Pań, które chciałyby zmienić swój styl życia na zdrowszy, poprawić nawyki żywieniowe, sylwetkę, urodę i zadbać o siebie nie tylko z zewnątrz, ale także o swoją mentalną sferę, w towarzystwie kobiet o podobnym celu, bo w grupie prościej i przyjemniej! Stwórzmy cudowną grupę wsparcia!

Przez 100dni oferujemy wsparcie dietetyka. Pomiary kontrolne co 2 tygodnie. Grupowe spotkania motywacyjne przy kawie/wodzie/soku w miłej atmosferze. Warsztaty psychodietetyczne – praca z emocjami, praca z głodem, praca z nałogami żywieniowymi. Warsztaty:
Dietetyczne fakty i mity oraz Być na diecie i nie dać się zwariować
Warsztaty kulinarne z ekspertem
Warsztat motywacyjny
Warsztat stylistyczno-wizażowy
Wspólne zakupy spożywcze – nauka świadomych zakupów.
A na deser- wiosenne przebudzenie- czyli motywacja do aktywności ruchowej- porady i zalecenia. I wiele niespodzianek!

Co ważne- na specjalnej tajnej grupie utworzonej na FB będziemy się nawzajem codziennie wspierać i motywować, wymieniać doświadczeniami, pomysłami. Cele to nie tylko utrata kilogramów, ale przede wszystkim utrwalenie nowych nawyków żywieniowych i ustabilizowanie metabolizmu. To nowe wartościowe znajomości. W grupie kobiet, które mają podobne potrzeby i cele jest raźniej i o wiele łatwiej.

Koszt w ramach projektu Konin Miasto Kobiet to 450zł/osobę za całość! (100dni) – warunek- Panie, które zgłoszą się w trakcie trwania Miasta Kobiet.
100dni intensywnej opieki wychodzi 4,50zł/dzień (alternatywna dla tabliczki czekolady 🙂 )

Data

01.03.2020-08.06.2020

Godzina:

Czas trwania:

100 dni

Miejsce / lokalizacja

Aktywnie Zmieniaj Siebie
www.aktywniezmieniajsiebie.pl

Adres

ul. Jana Pawła 65c

Wstęp

450,00 zł

Ilość miejsc

10

Informacja na temat rezerwacji

Dane organizatora

   

Zespół specjalistów projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie